אודות

Carla Bruni

קרלה ברוני – Carla Bruni – הוא בר ישראלי שמח ומלא קסם, הממוקם במתחם עזריאלי חולון החדש והשווה, ומספק למבקרים ולקהל שלו לאונג' מוזיקלי מהנה במיוחד.

 הכל התחיל ב"ברוני" – הפאב הראשון שנפתח בעיר חולון, שפעל ברחוב סוקולוב לאורך כ-9 שנים, ושכל צעירי העיר זרמו אליו כי ידעו איפה הכי פאן לבלות. המקום, אגב, נקרא על שמה של האשה היפהפייה שהייתה אשת ראש ממשלת צרפת לשעבר, ניקולאי סרקוזי… ביוני 2018 עבר הברוני דירה וקיבל שם, מיתוג ומראה מחודשים – שדרוג מושלם שאתם חייבים לבדוק!

 ה"קרלה ברוני" מביא לעיר מוזיקה, תרבות ואמנות שמתנקזים כולם לבר מושקע עם חלל בילוי מרכזי כמו גם קומה עליונה של חדרים פרטיים, שמתאימים במיוחד לישיבה עם חברים או לחגיגות ואירועים בנפרד. במתחם התחתון ניתן להנות מישיבה בפנים או בחוץ, באוויר הפתוח ובאווירה מעולה.

 ל"קרלה ברוני" בר עשיר במותגי אלכוהול, קוקטיילים מעולים, 10 ברזי בירה צוננת, שלא מפסיקה לזרום, וצ'ייסרים שעושים שמח. בנוסף במקום תפריט ובו את כל מה שאוהבי לאכול או לנשנש כשיוצאים עם החבר'ה – המבורגרים, כנפיים, צ'יפס, פיצות ומני מתוקים טעימים.

 לחובבי משחקי כדורגל ושידורי ספורט חשובים – תוכלו לבוא ל"קרלה ברוני" לצפות בהם משודרים על גבי מסכי פלזמה ענקיים הפזורים בבר.לה ברוני – לבלות טוב בחולון!